Anasayfa Hakkımızda Tedavilerimiz Merak Ettikleriniz İnsan Kaynakları İletişim

Hakkımızda

Evrensel Ağız ve Diş Sağlığı Ltd. Şti., 1995 yılında Diş Hekimi Zerrin (Işık) Tüfekçi tarafından kurulmuştur. 2007 Mart ayına kadar Konur Sokak 19/7 adresinde hizmet vermeyi sürdürmüştür. Bu tarihten sonra Dt. Zerrin (Işık) Tüfekçi, Dr. Dt. Bahar Uyanık ve Dr. Dt. Özlem Sezgin Çınar ile diş hekimliği teşhis ve tedavisi için gerekli tüm donanımıyla, Tunalı Hilmi Caddesi 60/6 Kavaklıdere'deki yeni adreslerinde çalışmalarını devam ettirmektedirler.

Ekibimiz

Dt. Zerrin (Işık) Tüfekçi

Ankara'da doğan Zerrin (Işik) Tüfekçi ilk, orta ve lise öğrenimi Ankara'da bitirdi. 1987 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1992 yılında mezun oldu. 1993 yılında muayenehanesini açarak serbest diş hekimi olarak çalışmaya başladı. Ekip çalışmasının önemini ve çalışmalara katkısını görerek 1995 yılında Evrensel Ağız ve Diş Sağlığı Limited Şirketi'ni kurdu. 2015 yılında, İtalya Pisa'daki Guglielmo Marconi Üniversitesi'nde "Oral Implantoloji" dalında masterını tamamladı. Aynı yıl Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümü'nden mezun oldu.Tüfekçi, evli ve iki çocuk annesidir.

 

Dr. Dt. Özlem Sezgin Çınar
Ortodontist

İzmit'te doğan Özlem Sezgin Çınar ilk, orta ve lise eğitimini Antalya'da tamamlamıştır. 1998 yılında girdiği Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni 2003 yılında bitirmiştir. 2004 yılında Gazi Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda ortodonti ihtisasına başlamış ve 2010 yılında ortodonti uzmanı olarak mezun olmuştur. Tıbbi ilgi alanları; lingual teknik, ortodontide mini-implant uygulamaları, estetik uygulamalar ve erişkin ortodontisidir. Çınar, evli ve bir çocuk annesidir.

 

 

 

Dr. Dt. Bahar Uyanık
Endodontist (Kanal Tedavisi Uzmanı)

Ankara'da doğan Bahar Uyanık, 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı yüksek öğrenimini 1999 yılında mezun olarak tamamlamıştır. 2000 yılı Şubat ayında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Endodonti programında doktora eğitimine kabul edilmiştir. Bu dönemde Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalında araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. 2005 yılı Nisan ayında Endodonti Doktoru ünvanını almıştır. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Diş Polikliniği'nde uzman diş hekimi olarak göreve başlamıştır. Daha sonra adı Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Acil Diş Polikliniği olarak değişen görev yerinden 2011 yılı Eylül ayında ayrılmış, Evrensel Ağız Diş Sağlığı Merkez'inde Endodonti uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Uyanık, evli ve bir çocuk annesidir.

 

 

Medine Avşar
Diş Hekimi Yardımcısı

Derya Metin
Diş Hekimi Yardımcısı

Nurdan Uzun
Diş Hekimi Yardımcısı

Esra Büyükkartal
Diş Hekimi Yardımcısı

Yeliz Pekasil
Ofis Koordinatörü

Tuğba Çelen
Halkla İlişkiler Sorumlusu

Ayşe Turan
Ofis Görevlisi